Догађаји‎ > ‎

1. до 7. 10.2018. Дечја недеља

поставио/ла Администратор ОШ "Херој Иван Мукер" 03.03.2019. 14:15   [ ажурирано 06.03.2019. 21:41 ]
Понедељак

На часу одељењског старешине упознавање деце са Конвенцијом о правима детета и разговор на ту тему (од 1. до 4. разреда)

Цртање на асфалту (1. разред) на тему ЗДРАВА ХРАНА

Израда паноа на тему ПРАВА И ОБАВЕЗЕ УЧЕНИКА(од 1. до 4. разреда)

Здрава храна (да ученици добију задатак да у школу у уторак донесу ужину коју су припремили са родитељима)

Уторак

Креативне радионице – израда предмета за продајну изложбу(од 1. до 4. разреда)

Акција  „ДРУГ ДРУГУ“ (ученици 4.разреда да припреме пригодан поклон , у виду играчкице, бојанке, сликовнице,..., за предшколце)

Хуманитарна акција (прикупљање играчака, бојанки, сликовница, школског прибора.

Среда

•   Ликовно и литерарно стваралаштво на тему : „МОЈЕ ЈЕ ПРАВО ДА ЖИВИМ СРЕЋНО И ЗДРАВО“
  •  Радионица за ученике 4. разреда  и две групе предшколаца „ПЕТАР ПАН“
  • Крос