Догађаји‎ > ‎

24.10.2018. Предавање „ Полиција у служби грађана“

поставио/ла Администратор ОШ "Херој Иван Мукер" 06.03.2019. 22:02
 Предавање „ Полиција у служби грађана“

Mинистараство унутрашњих послова и Министарство просвете, науке и технолошког развоја потписали су 26.06.2017. године Протокол о сарадњи на програму  ,,Основи безбедности деце,,, чији је циљ стицање нових и унапређење постојећих знања, вештина и ставова ради подизања безбедне културе ученика четвртог и шестог разреда основне школе. Програм се реализује током 2017/2018. школске године у укупном трајању 8 месеци, кроз један час одељенског старешине.

У оквиру прве теме за ученике  4. и 6. разреда ОШ ХИМ одржано је предавање ,,Полиција у служби грађана“. Предавање је одржао полицијски службеник. Ученицима је на занимљив начин презентована тема, а после предавања ученици су  постављали питања и активно учествовали у дискусији.