Обавештавамо вас да је Основна школа ,,Херој Иван Мукер“ расписала конкурс за израду новог школског лога.

Позивамо вас да учествујете на конкурсу, изразите своју креативност и осмислите визуелно решење које би представљало нашу школу.

Најбољи рад биће изабран путем гласања од стране наставника и ученика наше школе и награђен. Награда: ТАБЛЕТ!!!

zorka.radovic@oshim.edu.rs

Рок за слање и предају радова: 25. јануар 2022. године.

Срећно!

НОВИ УСПЕСИ У СТРЕЉАШТВУ

Јуче су на Меморијалном турниру у стрељаштву у Смедереву наши ученици имали нове успехе.

Матеја Поповић, ученик седмог разреда у Баничини освојио је две медаље: злато у категорији пионири екипно и сребро у категорији пионири појединачно.

Анастасија Спасојевић, ученица седмог разреда у Баничини, освојила је сребро у категорији пионирке екипно.

Честитамо на успеху!

НОВЕ МЕДАЉЕ ЗА НАШЕ ЂАКЕ

На Међународном карате турниру Нипон топ-тен у Београду, одржаном 11.12.2021. ученик четвртог разреда Света Јевремовић имао је четири наступа и освојио три златне медаље: два злата у катама пионири 2010-11 апсолутни ниво, кате класа ЦБ и пионири борбе екипно злато.

Марко Савић ученик петог разреда освојио је златну медаљу у борбама, а Владимир Савић сребрну медаљу у борбама и златну екипно.

Међународни карате турнир ,,Ноћ шампиона"

Ива Пешић ученица 5-1 освојила je злато у апсолутном нивоу, злато у класи и бронзу борбе екипно.

Миа Јовановић 6-3 злато у категорији борбе наде.

Наталија Булајић 5-1 сребро у категорији борбе пионирке.

Сребро за тим пионирки у борбама, у коме су учествовале Наталија Булајић и Викторија Ракић из 5-1.

Викторија Ракић 5-1 бронза у категорији борбе пионирке. Честитамо!

ПРВЕНСТВО УЖЕ СРБИЈЕ У КАРАТЕУ

Лука Шавле, ученик осмог разреда, на Првенству Уже Србије у картеу, освојио две медаље: сребро у борбама и бронзу у категорији кадети кате.

Стефан Тодоровић, ученик седмог разреда, на Првенству Уже Србије у картеу, освојио друго место и сребрну медаљу у категорији кадети борбе 70+.

Матеја Поповић, ученик седмог разреда у Баничини,  освојио је друго место на Првенству Паланке у стрељаштву, у категорији пионира.

Меморијални карате турнир "Душан Ракић - Брајан" 30.10.2021.

На Меморијалном карате турниру "Душан Ракић - Брајан" одржаном у Београду 30.10, Дуња Срејић, ученица 3-1,  освојила треће место и бронзану медаљу у категорији кате појединачно.

Ива Пешић, ученица петог разреда, освојила је четири медаље: злато у апсолутном, злато у класи, бронзу у борбама појединачно и бронзу екипно.

Лука Шавле, ученик осмог разреда освојио је прво место за кате у појединачној борби, у категорији кадета.

НОВИ УСПЕСИ НАШИХ УЧЕНИКА септембар 2021.

Света Јевремовић, ученик четвртог разреда на Mеђународном турниру у Бијељини наставио са својим успесима. У катама апсолутни ниво освојио je бронзу, а у борби -45kg, узео је злато.

Лука Шавле, ученик осмог разреда, освојио је друго место у ката-борби на истом турниру.

Милица Павловић, ученица 6. разреда, на турниру у Бијељини освојила две медаље: златну за борбе -45 kg и бронзану за кате апсолутни ниво.

Ива Пешић, ученица 5. разреда, освојила је на истом турниру злато у апсолутном нивоу и злато у борбама -36 kg.

Даница Банковић, освојила је злато кате апсолутни ниво и борбе -50кг бронзу.

На Mеђународном турниру у фудбалу „Либертад“ у Тузли ученик четвртог разреда, Стефан Стојковић, проглашен je за најбољег играча турнира, а са својим тимом је уједно  освојио и прво место.

Честитамо нашим ученицима.

НАГРАДНИ КОНКУРС „МОЈЕ ПАРЧЕ ПРИРОДЕ“

Марко Стојковић, ученик шестог разреда наше школе, освојио је друго место за најбољи литерарни рад у категорији деца – старији узраст, на наградном конкурсу „Моје парче природе“ организованом од стране Дигиталног омладинског центра Градске библиотеке у Новом Саду.

Успеси ученика на школским такмичењима у 2020/2021.