За ученике

КОНКУРС

за нови ЛОГО школе

под слоганом

,,ХИМ је СУПЕР ТИМ”

Драги ученици,

Обавештавамо вас да је Основна школа ,,Херој Иван Мукер“ расписала конкурс за израду новог школског лога.

Позивамо вас да учествујете на конкурсу, изразите своју креативност и осмислите визуелно решење које би представљало нашу школу.

Радови се могу цртати руком или у програму

https://inkscape.org/release/inkscape-0.92.4/

Најбољи рад биће изабран путем гласања од стране наставника и ученика наше школе и награђен. Награда: ТАБЛЕТ!!!

Радове слати на мејл:

zorka.radovic@oshim.edu.rs

Рок за слање и предају радова: 25. јануар 2022. године.

Срећно!


НОВИ УСПЕСИ У СТРЕЉАШТВУ

Јуче су на Меморијалном турниру у стрељаштву у Смедереву наши ученици имали нове успехе.

Матеја Поповић, ученик седмог разреда у Баничини освојио је две медаље: злато у категорији пионири екипно и сребро у категорији пионири појединачно.

Анастасија Спасојевић, ученица седмог разреда у Баничини, освојила је сребро у категорији пионирке екипно.

Честитамо на успеху!


НОВЕ МЕДАЉЕ ЗА НАШЕ ЂАКЕ 11.12.2021.

На Међународном карате турниру Нипон топ-тен у Београду, одржаном 11.12.2021. ученик четвртог разреда Света Јевремовић имао је четири наступа и освојио три златне медаље: два злата у катама пионири 2010-11 апсолутни ниво, кате класа ЦБ и пионири борбе екипно злато.

Марко Савић ученик петог разреда освојио је златну медаљу у борбама, а Владимир Савић сребрну медаљу у борбама и златну екипно.


Међународни карате турнир ,,Ноћ шампиона"одржан је 13.11.2021. у Младеновцу.

Ива Пешић ученица 5-1 освојила je злато у апсолутном нивоу, злато у класи и бронзу борбе екипно.

Миа Јовановић 6-3 злато у категорији борбе наде.

Наталија Булајић 5-1 сребро у категорији борбе пионирке.

Сребро за тим пионирки у борбама, у коме су учествовале Наталија Булајић и Викторија Ракић из 5-1.

Викторија Ракић 5-1 бронза у категорији борбе пионирке. Честитамо!

ПРВЕНСТВО УЖЕ СРБИЈЕ У КАРАТЕУ

Лука Шавле, ученик осмог разреда, на Првенству Уже Србије у картеу, освојио две медаље: сребро у борбама и бронзу у категорији кадети кате.

Стефан Тодоровић, ученик седмог разреда, на Првенству Уже Србије у картеу, освојио друго место и сребрну медаљу у категорији кадети борбе 70+.

Матеја Поповић, ученик седмог разреда у Баничини, освојио је друго место на Првенству Паланке у стрељаштву, у категорији пионира.

17. 10.2021.

Меморијални карате турнир "Душан Ракић - Брајан" 30.10.2021.

На Меморијалном карате турниру "Душан Ракић - Брајан" одржаном у Београду 30.10, Дуња Срејић, ученица 3-1, освојила треће место и бронзану медаљу у категорији кате појединачно.

Ива Пешић, ученица петог разреда, освојила је четири медаље: злато у апсолутном, злато у класи, бронзу у борбама појединачно и бронзу екипно.

Лука Шавле, ученик осмог разреда освојио је прво место за кате у појединачној борби, у категорији кадета.

НОВИ УСПЕСИ НАШИХ УЧЕНИКА септембар 2021.


Света Јевремовић, ученик четвртог разреда на Mеђународном турниру у Бијељини наставио са својим успесима. У катама апсолутни ниво освојио je бронзу, а у борби -45kg, узео је злато.

Лука Шавле, ученик осмог разреда, освојио је друго место у ката-борби на истом турниру.

Милица Павловић, ученица 6. разреда, на турниру у Бијељини освојила две медаље: златну за борбе -45 kg и бронзану за кате апсолутни ниво.

Ива Пешић, ученица 5. разреда, освојила је на истом турниру злато у апсолутном нивоу и злато у борбама -36 kg.

Даница Банковић, освојила је злато кате апсолутни ниво и борбе -50кг бронзу.

На Mеђународном турниру у фудбалу „Либертад“ у Тузли ученик четвртог разреда, Стефан Стојковић, проглашен je за најбољег играча турнира, а са својим тимом је уједно освојио и прво место.

Честитамо нашим ученицима.

НАГРАДНИ КОНКУРС „МОЈЕ ПАРЧЕ ПРИРОДЕ“

Марко Стојковић, ученик шестог разреда наше школе, освојио је друго место за најбољи литерарни рад у категорији деца – старији узраст, на наградном конкурсу „Моје парче природе“ организованом од стране Дигиталног омладинског центра Градске библиотеке у Новом Саду.


Успеси ученика на школским такмичењима у 2020/2021.

Распоред часова I-IV.docx
РИТАМ РАДА 1.docx
С А Т Н И Ц А З В О Њ Е Њ А.docx
РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ ПРОВЕРА И КОНТРОЛНИХ ВЕЖБИ.docx

Тим за заштиту од дискриминације, злостављања и занемаривања

Тим за заштиту од занемаривања.docx
ЗНАЧЕЊЕ ПОЈМОВА НАСИЉЕ ЗЛОСТАВЉАЊЕ И ЗАНЕМАРИВАЊЕ И ПОДЕЛА НАЈЧЕШЋИХ ОБЛИКА НАСИЉА.docx
Програм превенције малолетничке деликвенције.docx