СПОРТСКА СЕКЦИЈА

БРАВО ЗА НАШЕ МОМКЕ!

Екипа 3Х3 наше школе јуче је на Окружном такмичењу освојила прво место убедљивом победом Велике Плане и тиме се пласирала на међуокружно такмичење! Честитке нашим дечацима и наставнику физичког васпитања Ђорђу Стојановићу!

На Mеђународном џудо турниру одржаном у Нишу ,,МЛАДОСТ ЕВРОПЕ 2022" где је учествовало преко 400 такмичара из земље и инстранства, Ђурђија Јовановић, ученица IV3 освојила је треће место и бронзану медаљу. Честитамо!

УСПЕШАН СПОРТСКИ ВИКЕНД

У викенду за нама у Београду је одржан Међународни турнир у каратеу "МB Mawashi" . Учествовало је више од 500 такмичара из 7 држава.

Ива Пешић, ученица петог разреда, освојила је злато у класи и сребро у апсолутном нивоу.

Света Јевремовић, ученик четвртог разреда, у три наступа је освојио једну златну и једну сребрну медаљу.

Марко Савић, ученик петог разреда, у борбама -37кг освојио је прво место и златну медаљу. Браво за наше каратисте!

УСПЕШАН ВИКЕНД ЗА НАШЕ КАРАТИСТЕ

На Школском првенству Уже Србије, одржаном у недељу у Чачку, Миа Јовановић ученица 6-3, освојила је друго место у III групи девојчица V-VI разреда борбе -40 кг.

Ива Пешић, ученица 5-1, наступала je у катама у категорији V и VI разред. Имала је 4 победе и један пораз са 2/1 и тиме освојила 3. место и пласирала се на Школско државно првенство.

Марко Савић, ученик 5-3, у борбама -40 кг освојио треће место (бронзану медаљу) и пласирао се на Школско државно првенство Србије.

Света Јевремовић, ученик 4 разреда, имао је наступ у катама III и IV разред. Имао је 6 наступа и остварио је 5 победа и пораз у финалу од балканског шампиона. Освојио је сребрну медаљу и пласман на Школско државно првенство.

Овом приликом наши каратисти су имали част да се фотографишу са нашом шампионком Јованом Прековић.

Честитамо најбољим спортистима и срећно у даљем такмичењу!

Треће место на атлетском првенству Србије за Андреју Радисављевића  скоку у даљ

12. јануар 2022  ·

Три медаље за наше ђаке, атлетичаре "Јасенице" на Отвореном првенству Београда

На Отвореном првенству пионира такмичари АК " Јасеница" освојили су три медаље, по једну златну, сребрну и бронзану.

Златну медаљу освојио је ученик 6-2 Андреја Радисављевић и скоку у даљ, сребрну поново Андреја Радисављевић у трци 60 метара са препонама, бронзану Нина Стајић 7-3 у бацању кугле. Честитамо!

НОВИ УСПЕСИ СТЕФАНА СТОЈКОВИЋА И МИХАЈЛА БАНКОВИЋА

Стефан Стојковић и Михајло Банковић ученици ОШ „Херој Иван Мукер" успешни су млади фудбалери Црвене звезде. За Стефана и Михајла, као и за њихове саиграче, протекли викенд био је изузетан, јер је Црвена звезда освојила турнир у Умагу, у Хрватској. Честитамо Стефану, Михајлу и целој екипи.

На Првенству централне Србије и ученици 2-1 освојили су медаље у бацању вортекса. Анђела Јелић освојила је 1. место, Урош Јевђенијевић 2. место и Михајло Јанковић 3. место.

Честитамо ученицима на освојеним наградама! Поносни смо на ваш успех!

27. јун  ·

Ученице ОШ „Херој Иван Мукер" Даница Златић 8-2, Ивона Билановић 8-1, Ивана Секулић 7-4 и Тара Јевђенијевић 6-1 присуствовале су додели медаља у кошарци, са својим клубом. Освојиле су 2. место у кадетској селекцији, 2. место у пионирској и 3. место у пионирској селекцији. Честитамо!

29. јун  ·

Ученик ОШ „Херој Иван Мукер" Филип Матковић 2-2 добитник је златне медаље у минибаскету Републичког кошаркашког савеза за централну Србију.

Честитао Филипу!

20. мај  ·

2. МЕСТО НА МЕЂУОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

На Међуокружном такмичењу у одбојци, одржаном данас у Бору, одбојкашице ОШ „Херој Иван Мукер" освојиле су 2. место.

Све честитке нашим ученицама и наставници Сањи Стојановић.

14. мај  ·

НАШЕ ОДБОЈКАШИЦЕ ПРВЕ У ОКРУГУ

На Окружном такмичењу у одбојци ученице ОШ „Херој Иван Мукер" освојиле су 1. место.

Честитамо ученицама и наставници Сањи Стојановић.

ДУЊА БУДИМИР НАЈУСПЕШНИЈА ТАКМИЧАРКА ПРВЕНСТВА, ОДЛИЧНЕ И ЛЕНА И НИНА

Ученице ОШ „Херој Иван Мукер“ оствариле су сјајне резултате на Првенству за млађе пионире и пионирке, које је одржано у Крушевцу, у организацији Атлетског савеза Централне Србије и АК „Крушевац“.

Дуња Будимир је најуспешнија такмичарка првенства са златном медаљом на 200 метара, сребрном на 60 метара, као и златном у штафети 4×60м.

Нина Стајић је у дисциплини бацање вортекса освојила сребрну, а у бацању кугле бронзану медаљу.

Лена Билановић је у скоку у вис освојила сребрну медаљу, а златну у штафети штафети 4×60м.

Честитамо ученицама на изузетном успеху.

НАШЕ НАЈБОЉЕ АТЛЕТИЧАРКЕ

На Републичком такмичењу у атлетици ученице ОШ „Херој Иван Мукер" потврдиле су велики успех.

Лара Петковић освојила је 2. место у бацању кугле;

Дуња Будимир 3. место на 300 м;

Честитамо нашим ученицама са жељом да и надаље негују свој огроман таленат.

Поносни смо на вас!

29. мај  ·

ЧЕТВОРО „ХИМОВАЦА" У ФИНАЛУ ТАКМИЧЕЊА „БРЗИНОМ ДО ЗВЕЗДА"

Данас је одржано такмичење „Брзином до звезда" у организацији Српског атлетског савеза. Финале овог такмичења биће одржано у Београду, а нашу школу представљаће:

Катарина Манић 4-2;

Немања Стојановић 4-1;

Владимир Савић 4-3 и

Димитрије Влајић 4-2.

Честитамо ученицима на оствареном пласману и желимо пуно успеха у финалу такмичења „Брзином до звезда".

28. септембар 2020.  ·

Представљамо Михајла Банковића и Стефана Стојковића, ученике 3. и 4. разреда ОШ „Херој Иван Мукер“. Они су талентовани фудбалери Црвене звезде и одлични ђаци. Поносни смо на све њихове успехе.

27. јун 2020.  ·

Матеја Миловановић, ученик 6-2, постао је државни првак Србијe у борбама појединачно и екипно на Државном првенству у Чачку и тако освојио две златне медаље. Браво, Матеја!

Милица Павловић, ученица наше школе, својила је бронзану медаљу на Државном првенству у Чачку. Браво, Милице!

Светислав Јевремовић, ученик наше школе, освојио је на Државном првенству Србије у Чачку три медаље: златну, сребрну и бронзану у конкуренцији од 1200 такмичара. Све честитке Свети!

22. јун 2020.  ·

На Првенству Србије у Чачку, Лука Шавле, ученик наше школе освојио је златну медаљу.

Честитамо Луки на овом великом успеху!

НОВИ УСПЕСИ НАШИХ УЧЕНИКА

На Првенству Србије у Чачку, Ива Пешић, ученица наше школе освојила је златну и бронзану медаљу.

Честитамо Иви на овом великом успеху!

28.12.2019.На Окружном такмичењу у рукомету, које одржано у Смедереву, екипа ОШ „Херој Иван Мукер“ освојила је 1. место. Честитамо ученицима и наставницима на овом великом успеху.